| Stan | Bardzo dobry |
| Wodoszczelność | tak |
| System operacyjny | Android |
| Wbudowana pamięć | 4096 MB |
| Taktowanie procesora | 1200 MHz |
| Przekątna ekranu | 1.34 " |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Model | Stratos |
| Waga | 58.00 g |
| Długość paska / bransolety | 207.00 mm |
| Rodzaj | smartwatch |
| Nawigacja | tak |
| Kolor | czarny |
| Marka | Amazfit |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 320 x 300 |
| Wysokość koperty | 35.40 mm |
| Lokalizator GPS | tak |
| Kształt koperty | okrągła |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, krokomierz, pulsometr, wysokościomierz |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Szerokość koperty | 35.40 mm |
| Pojemność akumulatora | 290 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Grubość koperty | 13.70 mm |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Transmisja danych | brak |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 928e5bb2-b7c7-4a5c-a131-47dc3c4d195e
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(966)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(45)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Puławy
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Zamość
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Starachowice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Nowy Targ
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Śrem
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)