| Stan | Bardzo dobry |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Grubość koperty | 15.00 mm |
| Lokalizator GPS | tak |
| Rodzaj | smartwatch dla dzieci |
| Kompatybilność systemowa | brak |
| Model | inny |
| Kolor | różowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 240 x 240 |
| Wysokość koperty | 46.00 mm |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Złącza | brak |
| Pojemność akumulatora | 500 mAh |
| Marka | CALMEAN |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Czujniki | krokomierz |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Przekątna ekranu | 1.30 " |
| Wodoszczelność | brak informacji |
| Waga | 48.00 g |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 29f6160f-0497-4a92-9408-c5b465b92f0f
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(969)
Smartwatche Lublin
 
(119)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(65)
Smartwatche Opole
 
(56)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)