| Stan | Nowy |
| Marka | Colmi |
| Kolor | złoty |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | inny |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rozdzielczość ekranu (px) | inna |
| Kompatybilność systemowa | iOS, Android |
| Rozmiar | 22 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, siłownia, jazda na rowerze, fitness, chodzenie |
| Rodzaj | smartwatch |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Szerokość koperty | 37.90 mm |
| Grubość koperty | 11.20 mm |
| Przekątna ekranu | 1.90 " |
| Pojemność akumulatora | 230 mAh |
| Wysokość koperty | 45.50 mm |
| Długość paska / bransolety | 22.00 mm |
| Obwód nadgarstka | 155 mm, 235 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8e646276-6ba4-4986-8d3b-23cdd40aefb1
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(961)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(64)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)