| Stan | Nowy |
| Wodoszczelność | tak |
| Przekątna ekranu | 1.69 " |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Waga | 100.00 g |
| Rodzaj | smartwatch |
| EAN (GTIN) | 6972436982820 |
| Kolor | czarny |
| Marka | Colmi |
| Rozdzielczość ekranu (px) | inna |
| Lokalizator GPS | nie |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Czujniki | krokomierz |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Pojemność akumulatora | 235 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Pamięć RAM | 192 MB |
| Transmisja danych | brak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: edb9177e-1423-4173-b0f5-7c679a6da3bc
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(961)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)