| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch dla dzieci |
| EAN (GTIN) | 5900495702975 |
| Kolor koperty | różowy |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Szerokość koperty | 38.00 mm |
| Wysokość koperty | 45.00 mm |
| Grubość koperty | 18.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 160.00 mm |
| Waga | 40.00 g |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | microSIM, microUSB |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | nie |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | 2G |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 87a57974-e091-48d4-8322-2bba6c2403a0
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(973)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Sarzyna
 
(10)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(7)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)