| Stan | Bardzo dobry |
| Wodoszczelność | tak |
| System operacyjny | Android |
| Przekątna ekranu | 0.00 " |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Model | Charge 5 |
| Waga | 150.00 g |
| Rodzaj | smartband |
| Nawigacja | tak |
| Kolor | czarny |
| Marka | Fitbit |
| Lokalizator GPS | tak |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Obwód nadgarstka | 130 mm, 170 mm |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, pulsometr |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał koperty | aluminium |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Transmisja danych | brak |
| Materiał paska | guma |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 065265f5-db2d-4ffe-8754-9d6dfd0357b7
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(959)
Smartwatche Lublin
 
(119)
Smartwatche Kielce
 
(73)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(52)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)