| Stan | Bardzo dobry |
| Wodoszczelność | tak |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS, Windows Phone |
| Model | inny |
| Waga | 50.00 g |
| Rodzaj | smartwatch |
| Nawigacja | tak |
| Kolor | niebieski |
| Marka | Fitbit |
| Lokalizator GPS | tak |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Czujniki | pulsometr, wysokościomierz |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Szerokość koperty | 38.60 mm |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał koperty | aluminium |
| Grubość koperty | 12.40 mm |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cfcf02b2-414a-47b0-a369-593619d201bd
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1004)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(48)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Brzozów
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Strzelce Górne
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)