| Stan | Bardzo dobry |
| Wodoszczelność | tak |
| Przekątna ekranu | 0.98 " |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS, Android |
| Waga | 38.00 g |
| Rodzaj | smartwatch |
| Nawigacja | nie |
| Kolor | fioletowy |
| Marka | Fitbit |
| Lokalizator GPS | nie |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Czujniki | krokomierz, wysokościomierz, pulsometr, akcelerometr |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Pojemność akumulatora | 165 mAh |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Materiał koperty | aluminium |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 96eb9989-7196-417a-8948-9325c2cc00f9
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(961)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(52)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)