| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Fitbit |
| Model | Versa 2 |
| Kolor | szary |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor koperty | szary |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Kod producenta | FB507GYSR |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Wysokość koperty | 40.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Waga | 38.00 g |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pojemność akumulatora | 165 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d6f11c8a-7535-421d-a511-7a4bc118667b
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(962)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(52)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)