| Stan | Nowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Fitbit |
| Kod producenta | FB511GLPK |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, golf, surfing |
| Kolor | różowy |
| Kolor koperty | złoty |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Szerokość koperty | 40.48 mm |
| Wysokość koperty | 40.48 mm |
| Grubość koperty | 12.30 mm |
| Waga | 20.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.160 kg |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 220 mm |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 260 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, krokomierz, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ab4de841-2bb1-457b-b984-3baadcd10c6d
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(964)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)