| Stan | Nowy |
| Marka | Forever |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor koperty | czarny |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 5900495621733 |
| Kod producenta | ForeVive 4 SB-350 |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Waga | 33.00 g |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pojemność akumulatora | 100 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3cebe663-6012-4c72-88dc-3537773d6925
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(972)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Sarzyna
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)