| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch 3 (R855) |
| Kolor | różowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Materiał paska | skóra naturalna |
| Materiał koperty | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr, akcelerometr, żyroskop |
| System operacyjny | Tizen |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Kolor koperty | miedziany |
| EAN (GTIN) | 4029164128913 |
| Kod producenta | 0002987111 |
| Szerokość koperty | 41.00 mm |
| Wysokość koperty | 42.50 mm |
| Grubość koperty | 11.30 mm |
| Waga | 200.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Wbudowana pamięć | 8 MB |
| Pojemność akumulatora | 247 mAh |
| Obwód nadgarstka | 1 mm, 1 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b425cc53-7315-4dab-a9a8-7e087270759f
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)