| Stan | Bardzo dobry |
| Transmisja danych | brak |
| Kształt koperty | okrągła |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Lokalizator GPS | tak |
| Nawigacja | tak |
| Rozmiar paska | M/L |
| Czujniki | akcelerometr, pulsometr, żyroskop |
| Rodzaj | smartwatch |
| Złącza | brak |
| Wbudowana pamięć | 16000 MB |
| Rozmiar koperty | 40 mm |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Pojemność akumulatora | 284 mAh |
| Długość paska / bransolety | 260.00 mm |
| Wysokość koperty | 40.40 mm |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rodzaje aktywności | bieganie |
| Grubość koperty | 9.80 mm |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Marka | Samsung |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.029 kg |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | tak |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| System operacyjny | Android Wear |
| Kolor | czarny |
| Waga | 28.70 g |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Kolor koperty | czarny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Materiał koperty | aluminium |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 986da2a6-e3cc-47aa-920a-7501aebe2be1
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(963)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Kobyłka
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)