| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Garmin |
| Model | Venu 3 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, kompas, pulsometr, akcelerometr, wysokościomierz, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 45 mm |
| Kod producenta | 010-02784-01 |
| Szerokość koperty | 45.00 mm |
| Wysokość koperty | 12.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 200.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 46.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.160 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bf4410a0-b50b-4a7c-8eea-3e0dfd64a139
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(971)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(64)
Smartwatche Opole
 
(59)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Sarzyna
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Wałcz
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(7)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)