| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Model | Smart Watch |
| Kolor | pomarańczowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | kwadratowa |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth, sieć GSM |
| Czujniki | krokomierz, barometr, wysokościomierz, kompas, pulsometr, kompas cyfrowy |
| System operacyjny | inny |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS, Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | 5G |
| Informacje o bezpieczeństwie | WEEE, CE |
| Rozmiar paska | S/M |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, wiosłowanie, wspinaczka, joga, siłownia, golf, jazda na rowerze, fitness, tenis, narciarstwo, chodzenie |
| EAN (GTIN) | 6942328910699 |
| Szerokość koperty | 38.00 mm |
| Wysokość koperty | 45.00 mm |
| Grubość koperty | 14.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 22.00 mm |
| Szerokość paska | 14.40 mm |
| Waga | 0.35 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Przekątna ekranu | 2.00 " |
| Wbudowana pamięć | 2000 MB |
| Pojemność akumulatora | 380 mAh |
| Kod producenta | 9312751230312 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9e216618-e700-4700-8637-d42d8095f1d8
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(956)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(73)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Hrubieszów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)