| Stan | Bardzo dobry |
| Wodoszczelność | tak |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS, Android |
| Model | inny |
| Rodzaj | smartwatch |
| EAN (GTIN) | 6901443375493 |
| Nawigacja | tak |
| Lokalizator GPS | tak |
| Kształt koperty | okrągła |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
| Czujniki | czujnik światła, barometr, żyroskop, akcelerometr |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Szerokość koperty | 45.90 mm |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Materiał koperty | aluminium |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Materiał paska | inny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dfb47341-f4c0-48d4-954d-73e3ed1157fd
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(961)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(64)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)