| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Model | Watch Ultimate |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | surfing, bieganie, narciarstwo, tenis, chodzenie, joga, siłownia, pływanie, jazda na rowerze, golf, fitness |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | metal szlachetny |
| Rozmiar paska | M/L |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, kompas, pulsometr, akcelerometr, wysokościomierz, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Rozmiar koperty | 49 mm |
| Kod producenta | clb-b19 |
| Szerokość koperty | 48.50 mm |
| Wysokość koperty | 48.50 mm |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 76.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.455 kg |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pojemność akumulatora | 530 mAh |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
O przedmiocie
Oferta: 39d17e98-4f5f-480b-8e7a-2f25a5dc0830
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(975)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)