O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 320 x 300 |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS, Android |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 8720892146007 |
| Szerokość koperty | 38.00 mm |
| Wysokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 230.00 mm |
| Szerokość paska | 42.00 mm |
| Waga | 45.00 g |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Pojemność akumulatora | 250 mAh |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f6347d09-667c-411b-abf4-50da97bddd5c
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)