| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Ice-Watch |
| Model | inny |
| Kolor | różowy |
| Rodzaj | smartband |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 4895173317415 |
| Szerokość koperty | 25.40 mm |
| Wysokość koperty | 43.00 mm |
| Grubość koperty | 43.10 mm |
| Długość paska / bransolety | 50.00 mm |
| Waga | 20.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Wbudowana pamięć | 1 MB |
| Pojemność akumulatora | 180 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 461b6bfd-a4e0-449d-b183-fa1813e4d995
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(957)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(73)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Hrubieszów
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)