| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Aries Watches |
| Model | inny |
| Rodzaj | smartwatch |
| EAN (GTIN) | 5905692730073 |
| Kolor | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | stal |
| Szerokość koperty | 48.00 mm |
| Wysokość koperty | 53.00 mm |
| Grubość koperty | 12.50 mm |
| Długość paska / bransolety | 210.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 70.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Obwód nadgarstka | 155 mm, 250 mm |
| Kształt koperty | okrągła |
| Przekątna ekranu | 1.39 " |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 360 x 360 |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 400 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr, żyroskop |
| System operacyjny | inny |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 44af64e8-6689-4336-b7a0-52e672895dfb
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(962)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(75)
Smartwatche Gliwice
 
(69)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(45)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Tczew
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Pakosław
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Celestynów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)