| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Amazfit |
| Model | GTR 2 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | joga, golf |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Kod producenta | A1952-SE |
| Szerokość koperty | 46.40 mm |
| Wysokość koperty | 46.40 mm |
| Grubość koperty | 10.70 mm |
| Długość paska / bransolety | 207.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 31.50 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Wbudowana pamięć | 3072 MB |
| Pojemność akumulatora | 471 mAh |
| Obwód nadgarstka | 1 mm, 8 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8e2b37ec-4e09-4626-9c73-80ecbc9a75e6
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(38)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Skierniewice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Pasieka
 
(6)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Drwalew
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)