| Stan | Nowy |
| Model | FW36 Aurum SE |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | brak informacji |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Ekran dotykowy | tak |
| EAN (GTIN) | 5908235977300 |
| Szerokość koperty | 44.60 mm |
| Grubość koperty | 10.40 mm |
| Długość paska / bransolety | 200.00 mm |
| Waga | 150.00 g |
| Kod producenta | MAXCOMFW36GOLD |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3af7916f-380b-407f-ad65-269fcb93f29d
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1012)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Hrubieszów
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)