| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Maxcom |
| Model | FW36 Aurum SE |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | krokomierz |
| System operacyjny | Android |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Wodoszczelność | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| Waga | 150 g |
| Przekątna ekranu | 1.6 " |
| Pojemność akumulatora | 250 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cabfd42d-b2b1-4015-bffe-17250f8ea348
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(955)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)