| Stan | Bardzo dobry |
| Model | inny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | krokomierz |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| EAN (GTIN) | 5908235978062 |
| Szerokość koperty | 35.00 mm |
| Wysokość koperty | 10.40 mm |
| Grubość koperty | 10.40 mm |
| Długość paska / bransolety | 200.00 mm |
| Szerokość paska | 200.00 mm |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Kod producenta | 240721012 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 98dcbea3-e0e4-4afd-8208-6861b6cab4b7
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1009)
Smartwatche Lublin
 
(123)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(54)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Krotoszyn
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)