| Stan | Nowy |
| Marka | Maxcom |
| Model | FW36 Aurum SE |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | brak informacji |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN (GTIN) | 5908235977294 |
| Kod producenta | MAXCOMFW36BLACK |
| Szerokość koperty | 44.60 mm |
| Wysokość koperty | 5.00 mm |
| Grubość koperty | 10.40 mm |
| Długość paska / bransolety | 200.00 mm |
| Szerokość paska | 200.00 mm |
| Waga | 119.00 g |
| Wbudowana pamięć | 1 MB |
| Pojemność akumulatora | 400 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 85ed8760-7ba8-4298-a981-ef4eedb76f43
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(975)
Smartwatche Lublin
 
(123)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(59)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Drwalew
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)