| Stan | Nowy |
| Model | FW42 SILVER |
| Kolor | srebrny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | brak informacji |
| Wodoszczelność | brak informacji |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Ekran dotykowy | tak |
| EAN (GTIN) | 5908235976754 |
| Szerokość koperty | 500.00 mm |
| Wysokość koperty | 40.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 100.00 mm |
| Waga | 134.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.040 kg |
| Wbudowana pamięć | 1 MB |
| Kod producenta | FW42 SILVER srebrny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6f861c6d-0cda-4523-b4f4-dce8a9c17a94
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(75)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)