| Stan | Nowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Maxcom |
| Model | inny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr, barometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | brak informacji |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Kod producenta | MAXCOMFW53NITROBLACK |
| Szerokość koperty | 25.00 mm |
| Wysokość koperty | 43.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Waga | 28.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.010 kg |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pojemność akumulatora | 160 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8213e1da-ffd9-4608-8080-8e413a2651ab
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(983)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(40)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)