| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Media-tech |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | turystyka, bieganie, narty i snowboard, siłownia, jazda na rowerze |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | microUSB |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | nie |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 5906453108551 |
| Kod producenta | MT855 |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Wysokość koperty | 13.00 mm |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Waga | 48.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ba823625-cd33-417c-8425-ac126cd1950d
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(954)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Myślenice
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(7)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)