| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Mibro |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Ekran dotykowy | tak |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | pulsometr, akcelerometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 6971619678079 |
| Kod producenta | MIBAC_C2/WE |
| Szerokość koperty | 36.00 mm |
| Wysokość koperty | 36.00 mm |
| Grubość koperty | 9.60 mm |
| Waga | 115.00 g |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pojemność akumulatora | 270 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bcb9c61b-0507-400b-be9b-274b91aa66b7
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1008)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Krotoszyn
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)