| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Xiaomi |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | złoty |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 4027892496083 |
| Kod producenta | NO1SB2 |
| Szerokość koperty | 43.00 mm |
| Wysokość koperty | 43.00 mm |
| Grubość koperty | 9.80 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 200.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pojemność akumulatora | 230 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dc4fcb9c-1349-4253-8f3a-9b63080448e8
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1011)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(54)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Krotoszyn
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)