| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | OnePlus |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | OPWWE251 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, golf, jazda na rowerze, joga, lotnictwo, motocykl, narciarstwo, narty i snowboard, pływanie, samochód, siłownia, surfing, tenis, triathlon, turystyka, wędkarstwo, wiosłowanie, wspinaczka, żeglarstwo |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Szerokość koperty | 46.60 mm |
| Wysokość koperty | 47.00 mm |
| Grubość koperty | 11.75 mm |
| Długość paska / bransolety | 210.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 81.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.310 kg |
| Obwód nadgarstka | 140 mm, 210 mm |
| Kształt koperty | okrągła |
| Wbudowana pamięć | 32768 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 648 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik geometryczny, czujnik światła, czujnik temperatury, czujnik zbliżeniowy, kompas, krokomierz, magnetometr, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 46 mm |
O przedmiocie
Oferta: 59dd8d81-73f4-4e73-8a13-5ef61388aff5
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(957)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(73)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Hrubieszów
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)