| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Polar |
| Kod producenta | 725882064925 |
| Rodzaje aktywności | pływanie |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Szerokość koperty | 43.00 mm |
| Wysokość koperty | 10.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 36.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Rozmiar paska | M/L |
| Obwód nadgarstka | 210 mm, 210 mm |
| Kształt koperty | okrągła |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pojemność akumulatora | 215 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c3e68b31-25a2-4db7-a186-47e6549fdd1c
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(969)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(48)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Brzozów
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)