| Stan | Bardzo dobry |
| Wodoszczelność | tak |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS, Android |
| Model | Grit X Pro Titan |
| Rodzaj | smartwatch |
| Nawigacja | tak |
| Kolor | czarny |
| Marka | Polar |
| Lokalizator GPS | tak |
| Kształt koperty | okrągła |
| Czujniki | barometr |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Transmisja danych | 2G |
| Materiał paska | skóra naturalna |
| Waga | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Wysokość koperty | 13.00 mm |
| Szerokość koperty | 47.00 mm |
| Pojemność akumulatora | 346 mAh |
| Pamięć RAM | 1 MB |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Obwód nadgarstka | 130 mm, 215 mm |
O przedmiocie
Oferta: 251d6898-7697-41d0-b994-6206aa177a29
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(976)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(54)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Nowy Targ
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)