| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Rubicon |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | skóra ekologiczna |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | owalna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr, kompas cyfrowy |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | brak informacji |
| Wodoszczelność | brak informacji |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Szerokość koperty | 51.00 mm |
| Wysokość koperty | 51.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 1.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Pojemność akumulatora | 400 mAh |
| Kod producenta | SMARUB281 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aa4bfa02-582d-4567-a758-ae20fbb5ede0
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(973)
Smartwatche Lublin
 
(123)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Hrubieszów
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)