| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar paska | L |
| Materiał koperty | aluminium |
| Lokalizator GPS | nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Rozmiar koperty | 43 mm |
| Szerokość koperty | 29.00 mm |
| Wodoszczelność | tak |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Pojemność akumulatora | 208 mAh |
| Nawigacja | tak |
| Wysokość koperty | 42.90 mm |
| Marka | Samsung |
| Waga | 43.00 g |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Ekran dotykowy | tak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rodzaj | smartwatch |
| Model | Galaxy Fit 3 |
| Wbudowana pamięć | 256 MB |
| Rodzaje aktywności | bieganie, jazda na rowerze, narty i snowboard, pływanie, siłownia, turystyka |
| System operacyjny | Wear OS |
| Długość paska / bransolety | 200.00 mm |
| Kolor | szary |
| Materiał paska | guma |
| Grubość koperty | 9.90 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.130 kg |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Kolor koperty | szary |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | SM-R390NZAAEUE |
| Transmisja danych | brak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 55e0d4f8-87f8-4965-9c48-4fbd41c534e1
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1009)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)