| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| EAN (GTIN) | 8806094491760 |
| Marka | Samsung |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85176200 |
| Kod producenta | SM-R920NZTAEUE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, jazda na rowerze, pływanie, siłownia |
| Kolor | szary |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | stal |
| Szerokość koperty | 45.40 mm |
| Wysokość koperty | 45.40 mm |
| Grubość koperty | 10.50 mm |
| Długość paska / bransolety | 40.00 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 46.50 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.047 kg |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kształt koperty | okrągła |
| Wbudowana pamięć | 16000 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 590 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr, krokomierz, pulsometr, żyroskop |
| System operacyjny | Android Wear |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 45 mm |
O przedmiocie
Oferta: bf932a89-a53e-4988-8beb-309f9601173c
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(963)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(54)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Puławy
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Kobyłka
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)