| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch 6 Classic (R960) |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Rozmiar paska | M/L |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, kompas, pulsometr, akcelerometr, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Android Wear |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 8806095038797 |
| Kod producenta | SM-R960NZSAEUE |
| Szerokość koperty | 46.50 mm |
| Wysokość koperty | 46.50 mm |
| Grubość koperty | 10.90 mm |
| Długość paska / bransolety | 190.00 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 59.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Wbudowana pamięć | 16 MB |
| Pojemność akumulatora | 425 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2c3040ca-c0dc-44de-a032-c7ff964fcb9a
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(961)
Smartwatche Lublin
 
(126)
Smartwatche Kielce
 
(76)
Smartwatche Gliwice
 
(69)
Smartwatche Opole
 
(52)
Smartwatche Sosnowiec
 
(45)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(23)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Tczew
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Śrem
 
(7)
Smartwatche Hrubieszów
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(7)
Smartwatche Pakosław
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Braniewo
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Celestynów
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)