| Stan | Nowy |
| Wodoszczelność | tak |
| Długość paska / bransolety | 235 mm |
| Rodzaj | smartwatch |
| Nawigacja | nie |
| Kolor | czarny |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | bez marki |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 360 x 360 |
| Wysokość koperty | 45.5 mm |
| Lokalizator GPS | nie |
| Kształt koperty | okrągła |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr, akcelerometr |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Szerokość koperty | 45.5 mm |
| Pojemność akumulatora | 450 mAh |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Grubość koperty | 12.1 mm |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Materiał paska | guma |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 404ac596-8eaa-4ee2-b5d6-612b7574c5e7
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(956)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(73)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(42)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(7)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Hrubieszów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)