| Stan | Bardzo dobry |
| Model | 9 |
| Rodzaj | zegarek sportowy |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | turystyka, bieganie, wspinaczka, tenis, chodzenie, siłownia, joga, pływanie, jazda na rowerze, fitness |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Rozmiar paska | S/M |
| Wodoszczelność | tak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Transmisja danych | brak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Lokalizator GPS | tak |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | kompas, akcelerometr, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Android |
| EAN (GTIN) | 6417084501554 |
| Szerokość koperty | 50 mm |
| Wysokość koperty | 50 mm |
| Grubość koperty | 16.5 mm |
| Szerokość paska | 24 mm |
| Waga | 72 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.072 kg |
| Kod producenta | SS050143000 |
| Obwód nadgarstka | 130 mm, 220 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 04fce5a8-a651-4b83-a8e1-313bac78a3f0
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1008)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(57)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(20)
Smartwatche Krotoszyn
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Brzozów
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)