| Stan | Nowy |
| Marka | Forever |
| Model | inny |
| Kolor | wielokolorowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | turystyka, bieganie, chodzenie, jazda na rowerze |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | pulsometr, akcelerometr |
| System operacyjny | Android |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 5906961946744 |
| Kod producenta | SW-116 |
| Szerokość koperty | 42.00 mm |
| Wysokość koperty | 45.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 230.00 mm |
| Szerokość paska | 18.00 mm |
| Waga | 59.90 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pojemność akumulatora | 180 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: de41cf75-f919-4265-9f14-d81a20db8e44
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(972)
Smartwatche Lublin
 
(123)
Smartwatche Kielce
 
(80)
Smartwatche Gliwice
 
(63)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(22)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Ropczyce
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Poddębice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)