| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Forever |
| Model | ForeVigo SW-300 |
| Kolor | różowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor koperty | różowy |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 5900495780485 |
| Kod producenta | GSM093544 |
| Szerokość koperty | 37.10 mm |
| Wysokość koperty | 43.20 mm |
| Grubość koperty | 11.90 mm |
| Waga | 45.00 g |
| Pojemność akumulatora | 180 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 04e63f0c-e4f4-41eb-940d-6d910a23c373
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(974)
Smartwatche Lublin
 
(123)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(65)
Smartwatche Opole
 
(60)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Skierniewice
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Kluczbork
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Praszka
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Pasieka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)