| Stan | Nowy |
| Marka | Forever |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | inny |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Szerokość koperty | 37.10 mm |
| Wysokość koperty | 43.20 mm |
| Grubość koperty | 11.90 mm |
| Długość paska / bransolety | 240.00 mm |
| Szerokość paska | 18.00 mm |
| Waga | 45.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.280 kg |
| Pojemność akumulatora | 180 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7f57213e-b152-4fcf-a3b0-4fd089eb9f21
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1012)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Hrubieszów
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)