| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| Model | inny |
| EAN (GTIN) | 6940447102865 |
| Kod producenta | P1033002000A |
| Kolor | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Szerokość koperty | 48.70 mm |
| Wysokość koperty | 48.70 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Waga | 100.00 g |
| Kształt koperty | okrągła |
| Wbudowana pamięć | 16 MB |
| Rodzaj baterii | inna |
| Pojemność akumulatora | 200 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | akcelerometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4a3299d1-8c59-464a-9e58-2c646826c9b9
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(959)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(76)
Smartwatche Gliwice
 
(69)
Smartwatche Opole
 
(52)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Puławy
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(23)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Skierniewice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Jarosław
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Śrem
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(7)
Smartwatche Pakosław
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Olszyny
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Braniewo
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Celestynów
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)