O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartwatch |
| EAN (GTIN) | 6941812791585 |
| Marka | Xiaomi |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | Redmi Watch 5 Active Black |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, golf, jazda na rowerze, joga, pływanie, siłownia, surfing, tenis |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | inny metal |
| Szerokość koperty | 40.40 mm |
| Wysokość koperty | 49.00 mm |
| Grubość koperty | 11.40 mm |
| Długość paska / bransolety | 205.00 mm |
| Szerokość paska | 40.00 mm |
| Waga | 35.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.250 kg |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Wbudowana pamięć | 4 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 470 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | akcelerometr, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | brak informacji |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f4a6a0f8-0ab6-4bd3-b712-45667888e882
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(958)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(71)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Myślenice
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)