| Stan | Uszkodzony |
| Marka | |
| Przekątna ekranu | 10.2 " |
| Waga | 517 g |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop, czujnik pola magnetycznego (Halla) |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 6.0 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2560 x 1440 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Slot karty pamięci | brak informacji |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2644e435-eec4-438b-a253-79e14eea450b
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(462)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Kielce
 
(97)
Urządzenia Gdańsk
 
(72)
Urządzenia Gliwice
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Elbląg
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)