| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Złącza | miniUSB typ B |
| Model procesora | A13 |
| Przekątna ekranu | 7 " |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 4.0 |
| Kolor | czarny |
| Ekran dotykowy | tak |
| System operacyjny | Android |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Marka | Allview |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 99467891-6dad-4d94-85a0-ec49445889bb
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(443)
Urządzenia Warszawa
 
(439)
Urządzenia Kielce
 
(107)
Urządzenia Gdańsk
 
(74)
Urządzenia Gliwice
 
(69)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(57)
Urządzenia Szczecin
 
(54)
Urządzenia Rzeszów
 
(39)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(33)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(19)
Urządzenia Konin
 
(16)
Urządzenia Tarnów
 
(16)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Inowrocław
 
(13)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Wałbrzych
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(10)
Urządzenia Wągrowiec
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(9)
Urządzenia Baranowo
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pruszków
 
(8)
Urządzenia Siedlce
 
(8)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Zgorzelec
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Stargard
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Chodzież
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Jastrzębie-Zdrój
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Puławy
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Suwałki
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Piekary Śląskie
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)