| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Model tabletu | iPad mini (3rd Gen) |
| Kod producenta | MGHV2FD/A |
| Materiał | aluminium, metal, szkło |
| Szerokość | 134.70 mm |
| Wysokość | 200.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 341.00 g |
| Układ graficzny | PowerVR G6430 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | funkcja telefonu, odblokowanie za pomocą odcisku palca, tethering (hot-spot) |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 6470 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Model procesora | Apple |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: efb242b6-2061-4fec-9650-3ef156b9c1d6
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(434)
Urządzenia Warszawa
 
(425)
Urządzenia Kielce
 
(94)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(49)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(28)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Radom
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Konin
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Wschowa
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Chełm
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Ozorków
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Żywiec
 
(5)
Urządzenia Dębica
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)