| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 9.70 " |
| Model tabletu | iPad Air |
| Kod producenta | a1474 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 169.50 mm |
| Wysokość | 240.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 469.00 g |
| Układ graficzny | PowerVR G6430 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 8820 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Model procesora | Apple A7 |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7f8278ea-b0b6-4a1b-a400-193c0cb8ebfc
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(434)
Urządzenia Warszawa
 
(422)
Urządzenia Kielce
 
(94)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(72)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(50)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(27)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Chełm
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Wschowa
 
(6)
Urządzenia Włocławek
 
(6)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Dębica
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Zawiercie
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)