| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 7.90 " |
| Model tabletu | iPad mini (3rd Gen) |
| Kod producenta | iPad Mini A1599 |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 134.70 mm |
| Wysokość | 200.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 341.00 g |
| Układ graficzny | PowerVR G6430 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | A-GLONASS, A-GPS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, panorama, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 4490 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Model procesora | Apple A7 |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9b9b3763-f69c-4789-9cd8-ccbb2801e709
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(435)
Urządzenia Warszawa
 
(418)
Urządzenia Kielce
 
(94)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Puławy
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Chełm
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Wschowa
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Krosno
 
(5)
Urządzenia Dębica
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Dzierżoniów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)