| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 9.70 " |
| Model tabletu | iPad (5th Gen) |
| Kod producenta | A1822 |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 169.50 mm |
| Wysokość | 240.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 478.00 g |
| Układ graficzny | PowerVR GT7600 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 8827 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Model procesora | Apple A9 |
| Częstotliwość procesora | 1.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 27e3138a-55db-4ef5-8379-7a37687443f2
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(435)
Urządzenia Warszawa
 
(420)
Urządzenia Kielce
 
(94)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(87)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(50)
Urządzenia Rzeszów
 
(41)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(31)
Urządzenia Lublin
 
(26)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(16)
Urządzenia Radom
 
(16)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Urządzenia Zamość
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(12)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(12)
Urządzenia Konin
 
(12)
Urządzenia Chorzów
 
(12)
Urządzenia Elbląg
 
(12)
Urządzenia Słupsk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Kobyłka
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Bielawa
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Chełm
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Bogdaniec
 
(7)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Zawiercie
 
(6)
Urządzenia Wschowa
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Lipno
 
(6)
Urządzenia Piaseczno
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(6)
Urządzenia Gniezno
 
(5)
Urządzenia Drwalew
 
(5)
Urządzenia Leszno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Chodzież
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Dębica
 
(5)
Urządzenia Mysłowice
 
(5)
Urządzenia Olkusz
 
(5)
Urządzenia Będzin
 
(5)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Siedlce
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Brzeg
 
(4)
Urządzenia Baranowo
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Środa Wielkopolska
 
(4)
Urządzenia Brwinów
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Kutno
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)